Hakkımızda


Puzzle Ajans; 2003 yılından bugüne Karadeniz bölgesinde ve ulusal çapta seçkin kurum kuruluş ve markalara hizmet vermektedir. Puzzle Ajans, eğitim ve etkinlik açısından; genç, dinamik ve yenilikçi bir kadroya sahiptir. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Puzzle Ajans, müşterisinin fikirlerine değer verir ve bu doğrultuda fark yaratan başarı ve çözüm odaklı stratejiler geliştirir.

Müşterilerimizin isteklerini dikkatle dinleyip onların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak hizmetler sunmaya çalışıyoruz. Tüm işlerimiz, özgün, orjinal ve yaratıcı bir tasarım stili ile gerçekleştirilir, tasarlanan fikir, eksiksiz olarak, tam istenildiği gibi görsel algıya dönüştürülür.

Vizyonumuz; ülkesi, müşterileri, ortakları ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olarak, topluma katkıda bulunmak, çevreye duyarlı kalarak insan hak ve onuruna yakışır bir hizmet ve üretim ortamı sağlamak, evrensel hizmet anlayışı içerisinde kaliteli hizmet sunmaktır.

Misyonumuz; kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanarak kalite verimliliğini sürekli kılmak, maddi ve manevi tüm unsurları çalışanları ile paylaşarak sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Çalıştığımız Markalar


HİZMET POLİTİKAMIZ


KALİTE

ZAMAN

GÜVEN